Web Sitesi


Web Site Tasarımı, firmalar ve kişiler tarafından yaptırılan ve günümüzde sadece bir tanıtım aracı olarak değil aynı zamanda hizmet aracı olarak da kullanılan bir kurumsal kimliktir. Web sitelerin önemi hakkında sizlere bazı hayati bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle kişilerin ve firmaların ürünleri hizmetleri ve iletişim gibi hayati bazı bilgilere, hizmeti alan müşterilerin kolayca ulaşabilmeleri için gereklidir.  Web siteleri günümüz dünyasında çok önemlidir. Yaptığınız hizmetleri tanıtabileceğiniz gibi, satışında ve reklamında büyük bir rol oynamaktadır.

Tasarım365 ekibi olarak tasarımın bu zor süreçlerinde yanınızda olup, bunu çok kolay bir hale getirebiliriz. Hayalinizde tasarladığınız tüm tasarım çeşitlerini pratiğe ve çizime döküp, istediğiniz, hedeflediğiniz amaçlara ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Tasarım365 isimli web sitemizde birçok tasarım örneği bulacaksınız. Örneğin Kurumsal firma web sitelerinden, inşaat ve mühendislik web sitelerine, kişisel web sitelerinden, rent a car sitelerine, emlak siteleri, otel ve pansiyon siteleri, restoran ve cafe siteleri, elektrik-elektronik sitelerine kadar pek çok farklı alanda mükemmel tasarımlarımızla web sitesi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tasarımlarımız sayesinde müşterileriniz ve web sitenizi takip edenler için harika bir iletişim kurmuş olacaksınız. Bünyemizde sizin aklınızdaki her web sitesini hayata geçirebilecek bilgi ve donanıma sahip ekibimiz mevuttur. Örneğin bir e-ticaret sitesi mi tasarlayacağız? Bir e-ticaret sitesinin görselliği ve kullanım kolaylığı çok önemlidir. Zira müşteri e-ticaret sitesini severse tekrar gelir ve tekrar alışverişini yapar. Bu aşamaları kolay hale getirmek için mükemmel temiz bir kod yapısı kullanıp, kurumsal kimlik deneyimimize katarak harika görsellerle desteklenmiş e-ticaret sitelerini sizler için yapabiliriz. Bizler tasarım işini profesyonel olarak yapmaktayız. Zaten sürecin her aşamasında bunu hissedeceğinize eminiz. Sadece tasarım aşamasında değil aynı zamanda iş sonrasında gerek gördüğünüz takdirde sizlere teknik destek vermeye devam edeceğiz.

Web site tasarımlarında genellikle birçok alt yapı kullanılmaktadır. HTML, CSS ve PHP gibi dillerin yanı sıra farklı türde alt yapı seçenekleri de kullanılabilmektedir. Tüm bu profesyonel dillere hakim olan ekibimizle birlikte aynı zamanda web sitenizin tüm elektronik araçlarda güzel görünmesi için gerekli olan responsive işlemlerini de yine biz yapmaktayız. Böylece her cihazda bozuk gözüken tasarımlar yerine, her cihazda harika bir ara yüz görsel şöleni sunan tasarımlarımızı çok seveceksiniz. Sizler için düzenlediğimiz bu harika web sitelerine herkes sahip olabilsin diye fiyatlandırmalarını da oldukça uygun hale getirdik. Böylece dilediğiniz tasarıma çok uygun fiyatlar ile sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda kişisel web sitesi sahibi olmak isteyenler için çok güzel tasarımlarımızın olduğunu belirtmeliyiz.

Türk Ticaret Yasasına göre özellikle E-Ticaret sitelerinin uygun altyapıda ve belli özelliklere sahip olduktan sonra tescil edilmesi gerekmektedir. Sizin bu süreci en kolay atlatabilmeniz için tasarımlarımızı bu kurallara uygun hale getirmekteyiz. Böylece şirketinizin, işletmenizin web sitesini çok daha kolay tescilli hale getirebileceksiniz.