İçerik Planlama ve SEO

İçerik yönetimi günümüz dünyasında hayati bir önem arz etmektedir. Sosyal medya yönetimlerinden tutunda web sitenizin içeriğine kadar geniş bir yelpazede içerik yönetimi ve sistemleri vardır. Peki nedir içerik yönetimi?

İçerik yönetimi Dijital ortamlarda müşteriler ya da okuyucular için hazırlanmış olan dijital içeriklerin kullanıcı dostu bir ara yüz yardımıyla uygun şekilde aktarılması, depolanması, paylaşılması ve yayınlanmasıdır. Hatta yazdığınız içerikleri sadece siz değil, aynı zamanda yetki verdiğiniz bazı kullanıcılarda içerik ekleyebilir, oluşturabilir ve ya düzenleyebilir. En düşük yetkideki kullanıcılar ise bu içerikleri sadece okuyabilirler.

İçerik yönetimi kişisel olabileceği gibi kurumsal da olabilmektedir. Örneğin kurumlar ürün geliştirme, sipariş yönetimi, pazarlama, müşteri ilişkileri, yayıncılık, eğitim ve teknik destek gibi farklı amaçlar için içerik yönetim sistemlerini kullanabilirler. Kullanıcıların bilgi gereksinimlerini karşılamak amacıyla hazırlanan içerikler, sizi takip eden kitlelerce kolayca anlaşılacak ve sizin tanınmanızı sağlayacaktır.

Tabi içerik yönetimi kavramı içinde çok geniş bir skala vardır. Örneğin biz Tasarım365 ekibi olarak sizin kişisel ya da kurumsal içerik taleplerinizi en uygun şekilde yerine getirebilir ve bu hizmetten faydalanmanızı sağlayabiliriz. Bu hizmetimiz sayesinde editörlük işleriniz dahil her türlü yardımda sizlere faydamız dokunacağından emin olabilirsiniz. Hatta sizin hazırladığınız makalelerinizi, uygun yerlere satma ve pazarlama konusunda yine size hizmet vereceğiz. Bu çalışma şeklimiz sayesinde isterseniz makale talep edebilir, isterseniz makalenizi bizim vasıtamız ile satabilirsiniz. Tasarım365 ekibimiz sayesinde içeriklerinizi tek bir merkezde toplayabilir, içeriklerinizin gelişim sürecini ve farklı varyasyonlarını takip edebilir, kurumsal destek verebilir, sistematik bir iş akışı oluşturup alt görevlere kadar tanımlayabilir ve özelleştirilmiş bir yapı sunabiliriz.

Kendimize has özgün yönetim sistemimiz sayesinde ihtiyacınız olan içeriklere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Vermek istediğiniz bilgiye göre yazılmış olan içeriklere hızlı ve kolay gezinmeler sayesinde ulaşıp, ihtiyaçlarınız ölçüsünde kullanabileceksiniz.

Ayrıca makale satışı hizmeti de vermekteyiz. Günümüzde artık içerikler oluşturulurken direkt yazıp zaman kaybetmek istemeyenler için önceden hazırlanmış ya da direkt sizin isteklerinize göre hazırlanmış olan makaleleri bizden temin edebilirsiniz. Makale yazarlığı ile uğraşan profesyonel yazım ekiplerimiz ile isteğiniz ölçüsünde makaleler hazırlatabilir, ve hazırladığımız bu harika içeriklere kolayca ulaşmanızı sağlayan araçlarımızı kullanabilirsiniz. İstediğiniz her türde farklı materyal ve ürünlerle ilgili makale siparişlerini sitemiz üzerinden verebilirsiniz. Bu konuda her türlü desteği sizlere vermeye hazırız. Profesyonel yazım ekibimizle bu konuda büyük bir destek alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yazdığımız ya da temin ettiğimiz makaleler sayesinde aradığınız her türden makaleye kolayca erişip çok memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz. Dijital ortamlarda yaşadığınız makale hizmetlerindeki eksikleri asla bizimle yaşamayacak, A kalite içeriklerimizle hedef kitlenize aktarmak istediğiniz mesaja tam karşılık gelen içeriklerimizden memnun kalarak, sürekli olarak bizimle çalışmak isteyeceğinizden eminiz...